Meble od producenta


Zdecydowana większość osób pracujących w branży hotelarskiej staje przed wyzwaniem właściwego umeblowania swoich pokoi. W końcu bardzo ważne jest, aby meble były wygodne i funkcjonalne, ich wygląd, kolor tapicerki i wielkość powinny komponować się z wnętrzem i nie wypaść z ogólnego stylu.

Ważna jakość wykonania

Ze względu na specyfikę użytkowania, meble hotelowe różnią się od zwykłych mebli domowych. Meble hotelowe powinny być solidne, armatura trwała, a powierzchnie pokryte lakierem powinny wytrzymywać codzienne wycieranie. Nie należy zapominać o przyjaznym dla środowiska i hipoalergicznym charakterze wszystkich użytych materiałów. Meble muszą spełniać wszystkie wymagania techniczne i muszą być łatwe do naprawy.

Wysokiej jakości meble hotelowe możesz znaleźć na: https://www.stylehome.com.pl/

Zestawy mebli różnią się kompletnością w zależności od gwiazdy hotelu i klasy pokoju. Umeblowanie pokoju standardowego musi zawierać wszystko, co jest niezbędne do normalnego życia: w pokoju muszą znajdować się łóżka, szafki nocne, fotele, biurka, stoliki kawowe i szafy. Nie zawsze wielkość pomieszczeń może pomieścić wszystkie niezbędne meble, w takim przypadku można użyć wiszących półek i małych składanych krzeseł, ale to znacznie zmniejsza komfort pomieszczenia. Nowoczesne wnętrze pokoju hotelowego powinno łączyć w sobie piękny design i funkcjonalność. Meble odgrywają ogromną rolę w tworzeniu atmosfery w przestrzeni wewnętrznej pomieszczenia. Odpowiednie rozmieszczenie mebli zadecyduje o komforcie i przytulności pomieszczenia, a także o nastroju gości, którzy będą w nim przebywać.

Meble do hotelu

Urządzając pokój hotelowy zgodnie z określonym stylem aranżacyjnym, należy zwrócić szczególną uwagę na jakość mebli. Jakościowo wykonane meble będą służyć długo i pozwolą zaoszczędzić pieniądze na naprawach.

Meble hotelowe powinny być jak najbardziej wytrzymałe i odporne na działanie czynników zewnętrznych: nie powinny wchłaniać brudu i środków chemicznych. Nie wchłaniają brudu i chemikaliów, nie rysują się, nie korodują pod wpływem promieni słonecznych. Drugą kwestią wartą rozważenia jest praktyczność w zakresie czyszczenia. Meble hotelowe powinny być łatwe w czyszczeniu na mokro lub na sucho.